RallySprint modeli RC to nowa propozycja w sportowym kalendarzu

RallySprint, nowe zawody RC

RallySprint
Data: 2022-04-27

W polskim kalendarzu zawodów dla samochodowych modeli RC pojawił się nowy cykl. Rywalizacja wzorowana na Konkursowych Jazdach Samochodem (KJS) narodziła się w Toruniu. W maju rusza pierwsza runda.

W Toruniu inauguruje Rallycross Poland RC

Rallycross wystartował

Rallycross
Data: 2022-03-23

Inauguracja sezonu 2022, w przeciwieństwie do tej z zeszłego roku, odbyła się na torze skąpanym w promieniach słońca. O większe skrajności trudno.

Puchar dla Niepodległej - modele RC

Świętowali dla Niepodległej

11 listopada
Data: 2021-11-12

Kilkunastu kierowców elektrycznych modeli RC uczciło narodowe Święto Niepodległości na wspólnej rywalizacji aż na dwóch samochodowych torach. Imprezę po raz pierwszy zorganizowano na obiekcie Modelmania Park.

Udany debiut rajdów przeprawowych - radość była podwójna - pomogliśmy Basi i Filipowi

Rajd dla Basi i Filipa

Rajd Charytatywny
Data: 2021-06-28

W małej skali, ale z wielkim sercem - kilkunastu kierowców trialowych modeli RC wzięło udział w charytatywny rajdzie przeprawowym, wrzucając do puszki ponad tysiąc złotych!

1 Rajd Lubicki modeli RC

Slajdem po lubickim Amfiteatrze

Rajd Lubicki
Data: 2021-06-15

Blisko dwudziestu kierowców elektrycznych rajdówek RC pojawiło się na starcie 1. Rajdu Lubickiego, zorganizowanego pod patronatem Wójta Gminy Lubicz, pana Marka Nicewicza. Wyjątkowa oprawa imprezy spotkała się z wielkim zainteresowaniem kibiców.

3 Rajd Mały Dakar modeli zdalnie sterowanych

Piękno Małego Dakaru

Mały Dakar
Data: 2021-06-14

Piaszczyste wzgórza, trawiaste polany, techniczne trasy i afrykańskie słońce - nawet w Toruniu można poczuć klimat z Rajdu Dakar, tylko że w małej skali. Ponad trzydziestu kierowców modeli RC walczyło w minioną niedzielę w off-roadowym klasyku.

17 Rajd Toruński modeli RC rajdowy klasyk na krzyżackich szutrach

Krzyżackie szutry są najpiękniejsze

Rajd Toruński
Data: 2021-05-24

Trudne, wymagające, awaryjne, ale... najbardziej widowiskowe - rajdy szutrowe pokazują całe piękno małego motorsportu. Najstarszy rajd RC w Polsce, 17. Rajd Toruński, zawitał na krzyżackie szutry toruńskiej Fosy Zamkowej.

5 Rajd Nadwiślański - relacja

Rajd z widokiem na Wisłę

Nadwiślański
Data: 2021-05-04

W niezwykłych okolicznościach przyrody kierowcy elektrycznych modeli terenowych rozpoczęli 5. Rajd Nadwiślański. Areną zmagań był Taras Widokowy Łęk-Osiek, a okazałe puchary dla najlepszych zawodników ufundował Wójt Gminy Obrowo, Pan Andrzej Wieczyński.

14 Rajd Kopernika rozpoczął sezon Rajdowych Mistrzostw Kujaw i Pomorza modeli RC

Kopernik ruszył rajdami

Rajdy RC
Data: 2021-04-26

Rajdowy sezon małego WRC na ziemiach toruńskich rozpoczęty. Ponad dwudziestu kierowców stanęło do walki o pierwsze punkty w tegorocznym czempionacie Kujaw i Pomorza.

Pierwsza runda Rallycross Poland RC 2021 na toruńskim torze MotoPark

Zamiast na wagary, poszli na tor

Rallycross
Data: 2021-03-22

Pierwszy dzień wiosny to tradycyjny zwyczaj spędzania czasu poza szkołą. W minioną niedzielę 24. kierowców elektrycznych modeli RC spotkało się więc na toruńskim torze, by zainaugurować sezon Rallycross Poland RC.

5 Rajd Katarzynki otwiera sezon Mistrzostw Polski Modeli RC w Rajdach Terenowych 2021

Apokaliptyczna Katarzynka otwiera rajdowy sezon

Off-road
Data: 2021-03-16

5 Rajd Katarzynki zainaugurował sezon Mistrzostw Polski Modeli RC w Rajdach Terenowych. Blisko dwadzieścia elektrycznych maszyn nie przestraszyło się wiatru, deszczu i groźnych chmur meldując w minioną niedzielę swoją gotowość do walki o mistrzowskie tytuły.

Jak zostać rajdowym mistrzem Polski w zawodach RC

Duże Toyoty w małej skali

Motorsport RC
Data: 2021-03-04

Jak zostać mistrzem Polski w rajdach terenowych? Najlepiej zacząć od Toyota Adventure Rally Mistrzostw Polski Modeli RC w Rajdach Terenowych. Okazuje się, że każdy może mieć dakarowego potwora w stylu Hiluxa mistrza Polski Kuby Przygońskiego.

Rajdowe Monster Trucki poradnik cz.2

Rajdowe Monster Trucki

Monster Truck
Data: 2021-02-11

Drugi odcinek naszego rajdowego poradnika - tym razem opisujemy jakimi modelami jeżdżą najlepsi kierowcy najmocniejszej i największej klasy w off-roadzie - Monster Truck. Jaki model wybrać na początek, a jaki do walki o mistrzowski tytuł.

Rajdy przeprawowe to połączenie trialu i jazdy na czas

Co to są Rajdy przeprawowe

Rajdy przeprawowe
Data: 2021-02-11

W toruńskim kalendarzu pojawiła się nowa dyscyplina małego motorsportu. Rajdy przeprawowe mają łączyć w sobie klasyczny trial z... jazdą na czas. Organizatorzy opublikowali już regulamin nowych zawodów.

Jaki model Short Course wybrać do rajdów terenowych

Poradnik off-roadowego rajdowca

Poradnik Rajdowy
Data: 2021-02-04

Przygotowania do rajdowego sezonu ruszyły pełną parą. Trzy cykle w toruńskim kalendarzu i blisko 30 imprez nikomu w tym roku nie pozwolą się nudzić. Dzisiaj podpowiadamy, jaki model wybrać do off-roadowych rajdów w klasie 4WD Short Course.

123
OtoModel.pl - ogłoszenia modelarskie
Komentarze
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2017r. O nas | Reklama | Magazyn [PDF] Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska