Rallycross Poland RC to jedyny w naszym kraju cykl wyścigów rallycrossowych modeli RC

Z szutrowego zakrętu na asfaltowy łącznik

Rallycross
Data: 2021-01-12

Połamane zderzaki, pęknięte wahacze i odpadające koła to tutaj codzienność. I nikt nie narzeka, gdy agresywny atak rywala wyrzuca nasz model za tor. Głośne "serwis!!" daje nadzieję, że ktoś postawi auto z powrotem na trasie i walka potoczy się dalej.

Wyścigi rallycrossowe modeli rc 2020 - runda 2

Victory dla Wiktora

Rallycross
Data: 2020-05-12

Blisko pół roku ciszy, dystansu i zatrzymania. Kierowcy elektrycznych modeli RC szybko skorzystali jednak z pierwszego etapu "odmrożenia" i w minioną niedzielę pojawili się na wytęsknionych zawodach rallycrossowych.

4. Rajd Niepodległości modeli RC 2019 Toruń

Świętowali na oesach

Rajd Niepodległości
Data: 2019-11-11

Dziewięć elektrycznych rajdówek w skali 1/10 stanęło dzisiaj do świątecznej rywalizacji w 4. Rajdzie Niepodległości. Modelarze tradycyjnie spotkali się na asfaltowych alejkach Miasteczka Rowerowego "Na Skarpie".

Rajd Mały Dakar kończy Mistrzostwa Polski w Rajdach Terenowych modeli RC 2019

Pech Artura, szampan dla Kamila

Mały Dakar
Data: 2019-11-04

Niezwykle dramatyczny przebieg miała rywalizacja w Rajdzie Małego Dakaru, ostatniej rundzie Mistrzostw Polski Modeli RC w Rajdach Terenowych. Podwójna punktacja oraz nowe układy odcinków specjalnych zmusiły kierowców do 100%-ej koncentracji.

Rajd Mały Dakar będzie trzymał w napięciu - to wtedy poznamy Mistrza Polski

Dakar wyłoni Mistrza Polski

Rajd Mały Dakar
Data: 2019-10-28

Pierwsze w historii Mistrzostwa Polski Modeli RC w Rajdach Terenowych dobiegają końca. W najbliższą niedzielę wszystkich zawodników czeka bodaj najtrudniejsza impreza w kalendarzu - Rajd Mały Dakar. Kto wytrzyma napięcie?

13. Rajd Jesienny wygrał pewnie Bartek Blachowski z Torunia

Dramaty na Motoarenie

Rajd Jesienny
Data: 2019-10-28

13. Rajd Jesienny tradycyjnie kończy rywalizację w Rajdowych Mistrzostwach Torunia modeli RC. O najważniejsze punkty w generalce walczono przez dwa dni na Motoarenie. Żużlowy stadion w tym roku szczęśliwy okazał się dla miejscowego kierowcy, choć...

Motoarena tradycyjnie zamyka rajdowy sezon modeli RC w Toruniu

Jesienny po żużlowym stadionie

Rajd Jesienny
Data: 2019-10-25

Finałowa runda Rajdowych Mistrzostw Torunia modeli RC tradycyjnie zagości już na żużlowym stadionie. Motoarena na dwa dni zamieni się w arenę sportów motorowych w małej skali. Start już w sobotę.

Jacek Jachowski pewnie, choć z przygodami wygrywa pierwszy w sezonie rajd.

Buggy dominuje w Zimowym

Rajd Zimowy
Data: 2019-03-05

3. Rajd Zimowych Bezdroży otwiera sezon Mistrzostw Polski Modeli RC w Rajdach Terenowych. Aż 36. offroadowych maszyn zameldowało się 3. marca na toruńskiej pustyni "Stawki". Tradycyjnie zabrakło śniegu i tradycyjnie... rajd wygrał Jacek Jachowski.

3 Rajd Zimowych Bezdroży otwiera sezon Mistrzostw Polski Modeli RC w Rajdach Terenowych

Zimowy na start

Rajd Zimowy
Data: 2019-03-01

Toruńska Pustynia "Stawki" będzie miejscem inauguracji nowego rajdowego sezonu na bezdrożach. Blisko 40-tu kierowców elektrycznych maszyn rozpocznie walkę o pierwszego w historii Mistrza Polski Modeli RC w Rajdach Terenowych.

Toyota Bednarscy sponsorem tytularnym Mistrzostw Polski Modeli RC w Rajdach Terenowych

Toyota sponsorem Mistrzostw Polski

Offroad
Data: 2019-02-16

Rok 2019 to dla Toyoty bardzo ważny okres. To czas aż 7 premier, w tym nowej odsłony prekursora klasy SUV - Toyoty RAV4. Firma Bednarscy potęguje promocję japońskiej marki wspierając projekt Mistrzostw Polski Modeli RC w Rajdach Terenowych.

Jakie zmiany czekają zawodników w rajdach terenowych modeli rc

Nowa klasa i więcej punktów

Regulaminy
Data: 2019-02-07

Zawodników rywalizujących w rajdach terenowych modeli RC czeka kilka ciekawych zmian. Pojawią się nowe klasy, a system punktacji ostatniej rundy podniesie z pewnością poziom adrenaliny wprowadzając sporo zamieszania w tabeli.

Rajdy terenowe modeli RC w randze Mistrzostw Polski

Powalczą o Mistrza Polski?

Rajdy terenowe
Data: 2019-02-06

Rajdy terenowe w małej skali czeka kolejna rewolucja. Choć w regulaminach nie zmieni się wiele, to zawodnicy w sezonie 2019 powalczą o pierwszy w historii tytuł Mistrza Polski Modeli RC w Rajdach Terenowych. Czeka na ich aż dziesięć imprez.

Kupujemy pierwszy rajdowy model zdalnie sterowany - poradnik

Rajdówka za 600 zł?

Model do rajdów
Data: 2018-11-08

Pod postem WRC News prezentującym małe rajdy, rozgorzała dyskusja nt. budżetu na zakup elektrycznej rajdówki w skali 1:10. Jedni twierdzą, że to nie jest tani sport. Drudzy odpowiadają - wystarczy 600 zł by móc wystartować w zawodach. Kto ma rację?

3 Rajd Nadwiślański modeli terenowych RC relacja

Wisełka zbiera żniwa

Rajd Nadwiślański
Data: 2018-05-08

Ostatni dzień majówki miłośnicy terenowych modeli RC spędzili wśród malowniczych pejzaży toruńskiej żwirowni "Wisełka". Ta okazała się łaskawa dla debiutantów, ale na trasie zatrzymała faworytów.

Relacja z 3 Rajdu Katarzynki terenowych modeli RC

Powrót króla

Rajdy
Data: 2018-04-19

Ostre słońce, tumany kurzu i wspaniała, piknikowa atmosfera towarzyszyła 3. Rajdowi Katarzynki terenowych modeli RC. Rywalizację na oesach niemal w całości zdominował powracający do formy pierwszy król bezdroży, Michał Jasiński. Szczęście sprzyjało, szampana c

123
OtoModel.pl - ogłoszenia modelarskie
Komentarze
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2017r. O nas | Reklama | Magazyn [PDF] Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska